Colectia de poze japan.3xforum.ro
Total 2367 poze.

InapoiInainte

 
:d  e super simpatik poza  :nod: uitati ink una poze misto , pics:D e super simpatik poza :nod: uitati ink una
07.02.200725.7KB
u q lyserg! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: cupluri animeu q MORTY!!!!!glumeam,cu Lyserg! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.02.200724.9KB
imediat ;) sa vedem ce pot face :zzz: ce ati dori sa mai apara la dark rosesImediat ;) sa vedem ce pot face :zzz:
05.02.200713.9KB
e super sa stai in japonia va spun eu ca sunt romanca si sunt plecata in japonia au o cultura supere super sa stai in japonia va spun eu ca sunt romanca si sunt plecata in japonia au o cultura super sunt foarte stricti in ce privesc traditile cam atat pwp :nod:
10.07.20086.3KB

 
linistita si .. ..ai o fire vesela .. si ii ajutzi pe cei din jur sa se sa atragi lume in jurul tauLinistita si prietenoasa .. ..ai o fire vesela .. si ii ajutzi pe cei din jur sa se relaxeze..incerci sa atragi lume in jurul tau .. si reusesti .. asa ai arata daka ai fi un personaj anime , renee :D ..sper satzi plak
11.02.200749.7KB
mmmm ms.

sa o persoana sooper (pt k ai facut forumul asta sooper)dar dupa cum ai mai spus siMmmm ms. Sa vedem:calitate-ejti o persoana sooper (pt k ai facut forumul asta sooper)dar dupa cum ai mai spus si tu,"cred k ai mai auzit asta de mai multe ori". Defect:..................................................................................................................................................................... .
28.02.200721.7KB
ce sa mai se pare ca din nou voi mi-ati luat-o inainte ata ete dar treb sa zik si yo ceva asa si vace sa mai se pare ca din nou voi mi-ati luat-o inainte ata ete dar treb sa zik si yo ceva asa si va dau un mesaj :hi:
06.02.200714.4KB
dintre baieti mie imi place d eyes :zzz:  :zzz:  :zzz: da j kouske e general, imi plak toti copiidintre baieti mie imi place d eyes :zzz: :zzz: :zzz: da j kouske e cute........in general, imi plak toti copii spintecatori :zzz: :zzz:
10.02.200757.2KB

 
inuyasha e misto dar nu am char asa multe poze adica mai deloc nu is chair asa de inebunita dar imiInuyasha e misto dar nu am char asa multe poze adica mai deloc nu is chair asa de inebunita dar imi place :nod:
05.02.200742.6KB
i found this picture with nu stie cum arata fara masca ei bine puteti sa-l vedeti acu'....si cat deI found this picture with Kakashi!Cine nu stie cum arata fara masca ei bine puteti sa-l vedeti acu'....si cat de bine arata.. :nebun: :nod: :nod:
08.05.200726.7KB
si una cu toti...si gata sa mai puna si alti :rotfl: pozelesi una cu toti...si gata sa mai puna si alti :rotfl:
19.04.200748.9KB
ink una fan-artink una
04.03.200712.6KB

 
dn angel^^ :nod: kaleido star vs. d.n.angelDN Angel^^ :nod:
09.08.200717.5KB
se pare ca ati pus o groaza de poze las ca pun si yo acu....... :razz: pozese pare ca ati pus o groaza de poze las ca pun si yo acu....... :razz:
17.04.200744.9KB
dar...stii toate sunt mici...dar nu mai cont multam.... poze misto , picsdar...stii toate sunt mici...dar nu mai cont multam....
01.05.200720.3KB
avand in vedere ca stiam de la moon girl  la shaman king e destul de greu dar sunetul grafica laavand in vedere ca stiam continuarea de la moon girl la shaman king e destul de greu dar sunetul grafica la inuyasha e mult mai bun si ideea e super nu te plictisesti niciodata la el e misto si mai am vazut si niste filmulete asa inafara serialului....si au fost supeeeer aleg 90%InuYasha si 10% shaman king
12.04.200731.8KB

 
am faqt aces topik ptr a afloa lcurui noid espre jtiu j yo cateva da akuma nu prea imi vine nik inAm faqt aces topik ptr a afloa lcurui noid espre Japonia..poa jtiu j yo cateva curiozitati da akuma nu prea imi vine nik in minte..aja k va las p voi s icnepetzi :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
13.02.200721.5KB
;)  :hi: fan gallery ^^;) :hi:
22.04.200748.2KB
bine ai venit la noi in grup corina :zzz: membri dark rossesBine ai venit la noi in grup corina :zzz:
07.02.200713.9KB
marturisi k am impresia k vorbesc cu kurama .....ii semeni foarte mult :nod:  :rotfl: ce iai faceeu......tias marturisi k am impresia k vorbesc cu kurama .....ii semeni foarte mult :nod: :rotfl:
07.02.200718KB

 
da e super frumos titanic dar imi pare ft rau k a treb sa moara atatia oameni si asta m-a facut sada e super frumos Titanic dar imi pare ft rau k a treb sa moara atatia oameni si asta m-a facut sa plang si nu prea imi place dar imi place
11.02.200716.1KB
k nu stiu ce culori sa mai inventez un albastru metalizat cu un pic de mov :zzz:  :zzz: ce culoarehmmm.........stai k nu stiu ce culori sa mai inventez un albastru metalizat cu un pic de mov :zzz: :zzz:
08.03.200762KB
losing grip

are you aware of what you make me feel, baby? 
right now i feel invisible to you likeLosing grip Are you aware of what you make me feel, baby? Right now I feel invisible to you like I’m not real. Didn’t you feel me lock my arms around you? Why’d you turn away? Here’s what I have to say, I was left to cry there Waitin’ outside there Grinnin’ with the lost stare, That’s when I decided Why should I care, Cause you weren’t there, When I was scared, I was so alone. You, you need to listen. I’m startin’ to trip, I’m losin’ my grip And I’m in this thing alone. Am I just some chick you placed beside you, To take somebody’s place? When you turn around, Can you recognize my face? You used to love me You used to hug me, But that wasn’t the case, Everything wasn’t okay. I was left to cry there Waitin’ outside there Grinnin’ with the lost stare, That’s when I decided Why should I care? Cause you weren’t there when I was scared, I was so alone. You, you need to listen, I’m startin’ to trip I’m losing my grip And I’m in this thing alone Crying out loud I’m crying out loud Crying out loud I"m crying out loud. Open your eyes! Open up wide! Why should I care? Cause you weren’t there when I was scared I was so alone (x2) Why should I care? If you don’t care Then I don’t care We’re not going anywhere Why should I care? Cause you weren’t there when I was scared I was so alone Why should I care? If you don’t care Then I don’t care We’re not going anywhere
14.02.200721.7KB
aoleu dak ar face asta mas duce direct la directoare sal reclam :zzz: cu mine nu se joak nimeniaoleu dak ar face asta mas duce direct la directoare sal reclam :zzz: cu mine nu se joak nimeni :rotfl: :rotfl: randul meu-Ce ai face dak un prof te scoate la tabla,u te incurci si toata clasa incepe sa rada de tine?(situatie super penibila asai?) :rotfl:
28.02.20076.3KB

 
inuyasha? :zzz: sa o fata mik de inaltime cu par place foarte mult sa manance pepeni, si pe langainuyasha? :zzz: sa vedem.......e o fata mik de inaltime cu par argintiu,ii place foarte mult sa manance pepeni, si pe langa firea ei putin copilaroasa e cam criminala...sa va mai spun k numele ei incepe cu R?.... :D oare cinei? :rolleyes:
23.04.20074.1KB
care e pers vostru preferat? al meu cu siguranzta e rio suepr cute persCare e pers vostru preferat? Al meu cu siguranzta e Rio Takeuchi......e suepr cute
05.02.200738.5KB
km glumeata esti miroku 4ever
o fata pirat... my drawingskm glumeata esti miroku 4ever o fata pirat...
31.03.200724.6KB
olla meu e maria si am 10 ani.sunt satena.imi plac la si animeurile la fel.imi place sa citesc,sa maOlla tuturor.Numele meu e Maria si am 10 ani.Sunt satena.Imi plac animalutele la nebunie.Dar si animeurile la fel.Imi place sa citesc,sa ma plimb,sa ascult muzica,sa ma uit la poze si sa desenez.Nu sunt innebunita dupa baieti.Adica nu-mi place de nici unul si nici n-o sa-mi placa...doar cand o sa fiu mai mare si ma voi casatori.Am multi prieteni. Am uitat sa va zic ce animeuri imi plac :zzz: : Mew Mew Power,Naruto,Spiral,Slayers,Jigoku Shoujo,Povesti cu fantome,Inuyasha,Kaleido Star,Yu-gi-oh!Gx etc. Pssst!Am Photoshop CS2.
27.09.200730.2KB

 
scz pt numele topicului trebuia sa scriu fan art  =(  nu stiu ce am de le incurc mereu  =( gomenasaiscz pt numele topicului trebuia sa scriu fan art =( nu stiu ce am de le incurc mereu =( gomenasai gomenasai =(
06.02.200729.9KB
armonie :zzz: fazanarmonie :zzz:
09.08.200742.9KB
e mortal galerie yuyu hakushoe mortal
03.06.200715.1KB
a castigat cursa d p oban oban-star racers gallerymolllyyy.....cand a castigat cursa d p OBAN
06.02.20073.1KB

 
moon girl....e admin :zzz: ghiceste userulMoon Girl....E admin :zzz:
07.02.200713.9KB
sa vedem...un rosu aprins ce culoare se potriveste pdmssa vedem...un rosu aprins
12.04.200716.3KB
poza... poze misto , picspoza...
01.05.20076.7KB
de la mn  un vot :zzz:  :nod:  :rolleyes: kaleido star vs. d.n.angelde la mn un vot pt..................KALEIDOSTAR desigur......................... :zzz: :nod: :rolleyes:
22.04.20075.5KB

 
uitati ce kawai e....  :d  :nebun: poze misto , picsuitati ce kawai e.... :D :nebun:
07.04.200725KB
armament :zzz:  :zzz:  :zzz: fazanarmament :zzz: :zzz: :zzz:
06.03.200716.6KB
k exista sau poate k nu exista nu stiu ce sa cred oricum sunt de acord cu renee :rotfl: credeti khmmm....poate k exista sau poate k nu exista nu stiu ce sa cred oricum sunt de acord cu Renee :rotfl:
28.02.200722.3KB
nobody's home

i couldn't tell you why she felt that way, 
she felt it i couldn't help her, 
i justNobody's home I couldn't tell you why she felt that way, She felt it everyday. And I couldn't help her, I just watched her make the same mistakes again. What's wrong, what's wrong now? Too many, too many problems. Don't know where she belongs, where she belongs. She wants to go home, but nobody's home. It's where she lies, broken inside. With no place to go, no place to go to dry her eyes. Broken inside. Open your eyes and look outside, find the reasons why. You've been rejected, and now you can't find what you left behind. Be strong, be strong now. Too many, too many problems. Don't know where she belongs, where she belongs. She wants to go home, but nobody's home. It's where she lies, broken inside. With no place to go, no place to go to dry her eyes. Broken inside. Her feelings she hides. Her dreams she can't find. She's losing her mind. She's fallen behind. She can't find her place. She's losing her faith. She's fallen from grace. She's all over the place. Yeah,oh She wants to go home, but nobody's home. It's where she lies, broken inside. With no place to go, no place to go to dry her eyes. Broken inside. She's lost inside, lost inside...oh oh yeah She's lost inside, lost insïde...oh oh yeah
14.02.200720.4KB
InapoiInainte