Colectia de poze japan.3xforum.ro
Total 2367 poze.

InapoiInainte

 
ummmm cu ken :zzz: cupluri animeummmm cu ken :zzz:
07.02.200713.9KB
aham, urask moolte materi da cea mai cea e matematik .pur j simplu e :x  :x  :x nu numai k e dAham, urask moolte materi da cea mai cea e MATEMATIK .pur j simplu e graznik!!!!!!!!!!!! :x :x :x nu numai k e d neinteles da s j preseupune k ar trebui s-o intelegem! Aja ceav e praktik imposibil, iar teoretik d neralizat!
05.02.200733.5KB
vi-i prezint pe cei mai chipesi vampiri ever :zzz:  :nod: nu va k sunt deja luati :limba:  pe blondVi-i prezint pe cei mai chipesi vampiri ever :zzz: :nod: Nu va inghesuiti,pt k sunt deja luati :limba: pe blond il cheama Lestat si pe brunet Louis :nebun: Nu-i asa ca arata bestial?? :zzz: :wink2:
20.12.200753.9KB
daaaaaa   ji mie imi place kiffy grade da cel mai mult lumiere kiddy grade galleryDaaaaaa ji mie imi place Kiffy grade da cel mai mult Lumiere
04.02.200752.9KB

 
:wink2: fazanhm.......oracol :wink2:
06.02.200713.9KB
asta este cu preferata mea sakura: fan gallery ^^Asta este cu preferata mea Sakura:
28.06.200723.5KB
1. a
2. c
3. c
4. b
5. c
6. c
7. c
 ashtept raspunsul ce rol in hp tzi s-ar potrivi?1. a 2. c 3. c 4. b 5. c 6. c 7. c Ashtept raspunsul
05.02.200738.1KB
la putere sakura :zzz:  :limba: kagome vs sakurala putere sakura :zzz: :limba:
03.05.200850.5KB

 
:zzz:  ms , ... cool poza , genul meu d poza! 
 akm emilia popescu minunata , imi place fff mult .:zzz: ms , kaleidostar_girl ... cool poza , genul meu d poza! Akm Emilia Popescu > Semnatura minunata , imi place fff mult . Fara prea multe suvinte 9,5! Avatarul , schimbat d data trecuta ... poi cred k un 9,5 . App am ji eu poza ta d la avatar numai k in marime originala :zzz: Poza in cinstea lu u edit> LOL , micutzu Will.
28.04.200747.1KB
hmmm.... :rotfl: concurshmmm.... :rotfl:
06.02.200728.1KB
gomenasai again renee sama ... :( anime girlsgomenasai again Renee sama ... hontoniiii! :(
08.05.200732KB
ras :rotfl: intunerik shi lumina...u d partea cui ejti?1a 2a 3c 4b 5a 6a 7a 8b 9a 10a astept ras :rotfl:
10.07.20089.2KB

 
stiu , va fi un post dublu , dar nu am de ales . voi nu prea postati la purple rosses!
    si pentruStiu , va fi un post dublu , dar nu am de ales . Voi nu prea postati la purple rosses! Si pentru ca vad k nu prea va atrage mica noastra comunitate si topicurile create de mine . Deci , va promit mai multe concursuri si mai multe topicuri-joc. :hi: Va rog sa imi raspundeti , kiss ya all! :wink2:
09.02.200745.3KB
aici admini j moderatori vor face anuntzuri in legatura cu grupul dark rosses :zzz: anuntzuriAici admini j moderatori vor face anuntzuri in legatura cu Grupul Dark Rosses :zzz:
05.02.200745.8KB
reprezinta in japonia gingasia , ele sunt purtate cel mai adesea la ceremonii , sarbatori religioaseKimonou-rile reprezinta in Japonia gingasia , ele sunt purtate cel mai adesea la ceremonii , sarbatori religioase sau doar sarbatori . Intr-adevar Ikebana este prezentata ca o arta ce reprezinta Japonia , iar copiilor li se preda aceasta arta ink de mici .
06.02.200741.9KB
spre roz....q un pik d albastru :limba:  :limba:  :limba:  :limba: ce culoare se potriveste pdmsah...........violet spre roz....q un pik d albastru :limba: :limba: :limba: :limba:
08.02.200739.8KB

 
pai , normal ar fi sa tin cu harry , but ... nu tin cu el . nush , e prea normal ca pers bun saPai , normal ar fi sa tin cu Harry , but ... nu tin cu el . Nush , e prea normal ca pers bun sa triumfe intotdeauna... asa ca m-am hotarat da tin cu Mr. Volde :nod:
12.03.200721.4KB
si imi place narutosi urmatoarea...ce imi place asta..............
01.08.200731.8KB
era si de e cel mai tare! hiei sau kuramaera si de asteptat...kurama e cel mai tare!
09.04.200728.6KB
albastru (blue knight) :nod: cupluri animecu.....cavalerul albastru (blue knight) :nod:
07.02.200711.2KB

 
3 fete din shaman king,... girls from shaman king3 fete din Shaman King,...
26.05.200745.3KB
yo una nu pot sa ma gande3sc la ei k la o tine la ryo k la o sora amandoi sunt fffoarte sweet,eyes eyo una nu pot sa ma gande3sc la ei k la o pereche.....eyes tine la Ryo k la o sora cred.......oricum amandoi sunt fffoarte sweet,eyes e ffoarte misterios shi dragut,ryo e ffoarte scumpika da desteapta(la 10 ,11 ani sa gandesti ata de bn shi profund,e ceva dar toti copii spintecatori sunt aja) :rolleyes: :zzz: :nod: ;)
03.05.20077KB
no problemo sweety ! .. pt love4hao :* 

 de felul tau ejty mai timida  :rusine: ..dar tot odata ..no problemo sweety ! .. pt love4hao :* de felul tau ejty mai timida :rusine: ..dar prietenoasa tot odata .. itzi pretzuiesty prietenii si nu ii lasi la necaz .. otimista si visatoare :limba: .. cam aja ai arata ;)
12.02.200734.8KB
iar nu cu o galben deschis ochi negri si tot timpul e luminoasa! :wink2:   ghiceste personajuliar nu stiu: draguta cu o geamana,parul galben deschis ochi negri si tot timpul e luminoasa! :wink2:
05.03.200717.3KB

 
da sa mai pui poze :rotfl: fan gallery ^^da sa mai pui poze :rotfl:
11.04.200716.6KB
mergand eu asa pe strada, ghiciti de cine dau! de of, ce dor mi-a fost de tine! vino sa te ce dorMergand eu asa pe strada, ghiciti de cine dau! De Yukina! -Surioara! Of, ce dor mi-a fost de tine! VIno sa te imbratisez,of, ce dor mi-a fost de tine! -Ce? Aaaa! Fratioare! Of, sa vezi prin cate am trecut la magazinul de haine! Nu stiam ce rochie sa aleg, a fost asa de stresant, incat a inceput sa ma doara capul si sa delirez... -Stai linistita, acuma esti langa fratiorul tau mai mare! Piticoooo! Esti asa de mica, incat tre sa te urci pe scara k sa speli pe jos! hahahahaha! -Ce fratior rau esti, o sa te spun lu mamaaaa!!! -Ah...esti cea mia buna surioara, o sa-ti cumpar cate acadele vrei tu! ...daca nu ma mai spui mamei! -Desigur! Cand o zbura porcu! -Atuncea spune la revdere la acadele! -Oricum mama face prajitura in seara asta ! teapa! -Of, mereu ma prinde cu asta... Am ajuns lla magazin! -Dati-mi o... -Punga de faina! -Desigur, vad ca de data asta ai venit cu micuta ta prietena! -Nu e prietena mea, e sora-mea si e o pacoste! -aha...Uite-ti faina, face 2 yeni. -Mersi. Sayonara. -Hiei, de ce iei faina? ma intreaba Yukina. -Pt prajitura mamei, cine zicea mai devreme ca stie ca mama face prajituri astazi! Dupa cina si restul, a venit vremea sa ne culcam! Desigur, ca de obicei, a trebuit sa impart patul cu sor-mea! Nene, asta sforaia mai rau ca Yusuke astazi in ora de mate! *** 16 septembrie 2007 Draga jurnalule, In viata mea n-am patit asa de rau ca astazi! Trebuia s-o dam pe Yukina la scoala si mama m-a trimis sa-i cumpar uniforma! Asa am colindat o zi intreaga magazinele de haine, iata cum a decurs: -am mers la primul magazin care ne-a iesit in cale -Yukina a inceput sa se manifeste ca un animal, zicand: -Hiei, ia-mi-o p-asta, te rog Hiei! -Nu intelegi piticanie, ca nu pot sa ti-o cumpar, iti este pre mare pentru micimea ta! -Dar eu o vreau pe astaaaaaaaa!!!! te spun lu mama!!!! -Poti sa ma spui si lui Koenma, nu ti-o cumpar, o sa-ti fie prea larga, vrei sa te impiedici in maneci si sa vii meru in nas? -Nu, dar imi place cum arata! -sSi mie imi place cum arata costumul ala de acolo ci maiou si panatloni lungi, dar pot sa mi-l iau? -Ooof! ce zici de asta, Hieiiiii! Uite ce frumoasa e! -Iti este prea mica! -Dar tie nimica nu-ti convine! -De ce n-o luam noi pe aia, uite ce maneci dragute are! -Nu-mi place, eu o vreau pe aiaaaaaaaaaaaa! -Calmeaza-te, tembelo, se uita tot magazinu la noi! -Nu-mi pasa, eu vreau uniforma asta! -Incuiato, intelege k ti-e prea mica ca s-o porti!
23.04.200712.1KB
i like this :wink2: galerieI like this picture...Se potrivesc,nu? :wink2:
06.05.200723.4KB
nu nu spune asta doar pt ca este prietena ta e chiar misto auzi cati ani ai ? frate chiar a fostnu nu spune asta doar pt ca este prietena ta e chiar misto auzi cati ani ai ? frate chiar a fost misto ar treb sa mai sctii iti strangi mai multe povesti si scoti o carte :wink2: nu glumesc
12.04.20078.3KB

 
da emma e foarte dragutza :d emma watson alias hermione jane grangerda emma e foarte dragutza :D
05.02.200721.5KB
dpa mn toate au 10, j cele rele ptr nk au o atitudine care imi place :hi:  :hi: note la personajedpa mn toate au 10, j cele rele ptr nk au o atitudine care imi place :hi: :hi:
04.03.200745.6KB
witch e sunt la fel de :nod: parerea.Witch e Super.....Toate sunt preferatele mele....sunt la fel de dragutze..... :nod:
06.02.200748.2KB
nu imi place cand faci asta :zzz: :hi: fazannu imi place cand faci asta :zzz: ....naratiune :hi:
07.02.200712KB

 
aici fiecare va scrie o propozitie impreunata iar ceilalti vor trebui sa spuna ce a scris,sper caAici fiecare va scrie o propozitie impreunata iar ceilalti vor trebui sa spuna ce a scris,sper ca ati inteles glumesteiniubiredarnuiubiingluma :zzz:
06.02.200713.9KB
da si cu hiono :nod: dar si ayu normal :rotfl:  :rotfl: pozeda si cu hiono :nod: dar si ayu normal :rotfl: :rotfl:
22.04.200741.6KB
yo o s spun q poza q len j trey :rolleyes: shaman king galleryyo o s spun q poza q len j trey :rolleyes:
01.03.200726.7KB
yukina ;) stai k miam pierdut parul e inalt,e urat,e prost si nu poate sa sufere(sau asa spune el)Yukina ;) stai k miam pierdut ideile......deci...are parul portocaliu, e inalt,e urat,e prost si nu poate sa sufere(sau asa spune el) pe un baiat brunet,foarte scund (dar f dragutz),cu o sabie (cum ai spus u) :zzz:
21.03.200750.3KB

 
tarnacop fazantarnacop
27.05.20075.5KB
wow e greu leon a fost cam rau dar a fost adus pe calea cea buna datorita sorei iar yuri a ajutat-owow e greu leon a fost cam rau dar a fost adus pe calea cea buna datorita sorei iar yuri a ajutat-o pe sora la festivalul ala datotita laylei asa nu stiu daca o ajuta dar cred ca il aleg pe leon 65% si yuri 35% :cool: sper ca e alegerea buna :hi:
27.04.200717.3KB
raspunsul :rotfl: intunerik shi lumina...u d partea cui ejti?1.b 2.b 3.c 4.b 5.c 6.c 7.b 8.c 9.c 10.c astept raspunsul :rotfl:
13.02.200711.1KB
yapz, yo jtiam k e bonlav mintal d kand l-am avzut;)) da ce s fak dak nimeni nu m-a crezut..in sfyapz, yo jtiam k e bonlav mintal d kand l-am avzut;)) da ce s fak dak nimeni nu m-a crezut..in sf dovada clara a capului lui gol;))
28.02.200730KB
InapoiInainte