Colectia de poze japan.3xforum.ro
Total 2367 poze.

InapoiInainte

 
da sunt draguti in fond au fost de partea binelui la fel k lumiere si eclair ;) dextera ji sinistrada sunt draguti in fond au fost de partea binelui la fel k lumiere si eclair ;)
13.02.200723.4KB
tn te pun cupluri animemsmsmsmmsmmsmms mult:*:*:*:*p tn te pun q.............Inuyasha....:D:D:D:D
06.04.20079KB
fazanumm......-ntorn???^_^
01.03.200742.7KB
:zzz:  :zzz:  :zzz: ahamz ms dar este j pov lui maya c pot s spun :zzz:  :zzz: harry potter j:zzz: :zzz: :zzz: ahamz ms dar este j pov lui maya c pot s spun :zzz: :zzz:
11.02.200733.5KB

 
sa mai pun... fan gallery ^^sa mai pun...
22.04.200746.9KB
wow, e szooper pun j yo una shaman king gallerywow, e szooper lov4hao......s pun j yo una
28.02.200716.8KB
faza e ca yo ziceam ca arata bine :rotfl: dapoi cand am aflat csa e baiat :rotfl:  :rotfl: glumeam cfaza e ca yo ziceam ca arata bine :rotfl: dapoi cand am aflat csa e baiat :rotfl: :rotfl: glumeam
11.04.200749.9KB
ras
 :rotfl: ce rol in hp tzi s-ar potrivi?1c 2c 3c 4b 5b 6b 7a astept ras :rotfl:
10.07.20089.2KB

 
nu sunt lamurita cu cine o sa fie sora ? cu leon sau ken?? care este personajul vostru preferat?nu sunt lamurita cu cine o sa fie Sora ? cu Leon sau Ken??
05.02.20079.9KB
pai mie imi plac amandoua dar dak chiar trebuie sa aleg as alegeo pe layla :) sora vs laylapai mie imi plac amandoua dar dak chiar trebuie sa aleg as alegeo pe layla :)
05.02.200752.6KB
ink o poza :rotfl: oban-star racers galleryink o poza :rotfl:
23.02.200716.5KB
pun si eu o poza cu personajul meu uchiha... galeriePun si eu o poza cu personajul meu preferat...Sasuke Uchiha...
21.07.20075.3KB

 
:zzz:  :zzz:  :zzz: 10 j ptr u j.....cred k j u ai invatzat motivle p rate the user:zzz: :zzz: :zzz: 10 j ptr u j.....cred k j u ai invatzat motivle p dinafara..........
08.02.200715.1KB
alexandra :nod:  :rotfl: astept raspunsul ;) cu cn va potriviti mai bn? cu yoko sau cu shuichi?Alexandra :nod: :rotfl: astept raspunsul ;)
10.02.200747.3KB
si eu...cred ca pana la urma numai noi postam aici...eh macar facem un ca astfel poate se vor uitaSi eu...cred ca pana la urma numai noi postam aici...Eh macar facem un bine,pentru ca astfel poate se vor uita si altii la Samurai 7... Heihachi...un tip foarte amuzant...
26.05.200722.7KB
:zzz: fazanol....ol.....olarit :zzz:
16.03.200728.2KB

 
yep yep :rotfl: si eu sunt ichigo (zoey) :nod:  :rotfl: mew mew quinzyep yep :rotfl: si eu sunt ichigo (zoey) :nod: :rotfl:
12.02.20076.2KB
asa....si este erika asa....si pozele....aceasra este Erika
09.04.200752.5KB
buna sunt lorena din iasi.am 9 ani,sunt satena cu ochii verzi.sun in zodia pe 7 august.mie imi placeBuna prieteni!! Eu sunt Lorena din Iasi.Am 9 ani,sunt satena cu ochii verzi.Sun in zodia leu.Nascuta pe 7 august.Mie imi place Rozen Maiden,Air tv si Kanon. Id-ul meu este icelandy1.
08.06.20078.4KB
zoey hanson ejti la Zoey Hanson ejti la "Dark Rosses" Felicitari!
05.02.20078.4KB

 
aici vom pune poze q kiddy grade..vad k nu e nimeni p-aici akum aja k incep yo :wink2:  :wink2:aici vom pune poze q Kiddy Grade..vad k nu e nimeni p-aici akum aja k incep yo :wink2: :wink2:
04.02.200756.3KB
:zzz: imi dai id tau pe mess shugo chara !:zzz: imi dai id tau pe mess
11.01.20087.5KB
da si a mea la fel e cea mai dintre toti si mereu are cate o solutie la orice problema :rotfl: emmada si a mea la fel e cea mai inteligenta dintre toti si mereu are cate o solutie la orice problema :rotfl:
06.02.200713.7KB
aq pun q botan  
3 octombrie 2007
draga si tu ce eram pe matura si locurile de p-aici, cand deodataaq pun q botan 3 octombrie 2007 Draga jurnalule, Auzi si tu ce s-a-ntamplat! Eram pe matura si supravegheam locurile de p-aici, cand deodata un vant puternic ma da jos de pe matura si cad intr-o masina de gunoi. Nene, ce m-am mai certat cu soferul! El ma considera un gunoi vorbitor, isi facea cruce! Doamne, lumea oamenilor e chiar ciudata, pe bune! Sa vezi cat de mult timp mi-a luat sa-l conving caaa...am cazut cu...parasuta si am aterizat in masina lui. Bine, m-am descotorosit de soferul ala idiot si cu gunoaiele lui, dar matura mea a luat-o inainte in aer, credeam ca la momentul ala era prin nu stiu ce alt oras...Pai ce as fi putut face altceva decat sa o caut? Mmm...prin aer? Nu prea merge...sa ma gandesc ce naiba sa fac ca sa o gasesc...daca as fi mers cu avionul nu as fi putut vedea prea bine prin ferestruica aia mica. Dar ia stai o leaca! Parca am lasat un dispozitiv de urmarire pe ea din cate imi aduc aminte...Da, acuma e....TOCMAI IN ARGENTINAAA?? S-o fi defectat aparatul. Nu se poate, Koenma face cele mai bune aparate de urmarire, sau cel putin a semnat niste acte ca sa fie asa. Deci tre sa ma duc dupa maturica mea in Argentina. Fie si asa! Am mers pana in Argentina cu avionul si tot am gasit-o!!! URAAA!!! SARBATORESC! maturica mea iubitaa...DE CE NAIBA N-AI STAT LOCULUI K A TREBUIT SA MA CAR DUPA TINE PANA IN ARGENTINAA? Am ajuns inapoi in Japonia si am dus matura la un lemnar s-o repare! Dupa aceea m-am dus sa mananc o pizza si...ghici! Am cerut mustar dulce si astia mi-au dat mustar iute! O sa-i raportez la...la..la PRotectia neconsumatorului...sau cum s-o numi...am uitat, dar asta nu conteaza, faza e k astia mi-au dat ketchup iute! Ia stai asa...mi se pare ca mai e o cutie plina pe masa cu ketchup dulce...Ce bine! 4 octombrie 2007 Draga jurnalule, Astazi am observat un lucru interesant:am ramas leftera! Deci trebuie neaparat sa-mi iau o slujba, ca e blestem! NU mai am ce manca! Prima oara, am incercat la un post liber de educatoare la gradinita, deci iata cum a decurs: M-am sculat la ora 4 dimineata si m-am prezentat acolo la 6. Trebuia sa intampin copiii cu un zmbet laaaaarg pe buze(si acuma ma mai dor inca) si sa le spun la fiecare: "Buna dimineata, dragii mei!!". De fapt, experienta cu copiii este chiar impresionananta, desiii...stai, retrag ce-am spus. Deci eram la masa si unul dintre ei incepe sa tipe: -Doamnaaaaaaa!!!!Gabi se uita la mine!!! -Si eu ce sa-ti fac?Lasa-l sa se uite la tine, poate te-o fi gasind simpatic! Altul: -Doamnaaaaaaa!!!! Ana mi-a scos limbaaaaaa!!! -Scoate-i-o si tu p-a lui! Din nou: -Doamnaaaaaa! (plangand cu entuziasm)Sorin m-a patat cu margariinaaaa!!! -Sterge-te! Ce aveti ma cu mine, duceti-va sa va plangeti la femeia de serviciu! -Doamna de serviciuuuuuu!!! -Ah, ce frumoasa e viata de educatoare! zic eu plina de incantare. Mai tarziu... -Doamnaaaaaa!!!! Cristi m-a injurat! -Injura-l si tu pe el! Vrei sa te invat eu cateva care sa-l lase lat? In sfarsit, trebuia sa picteze un curcubeu. Unii copii au pictat un curcubeu, dar altii n-au pictat nimica....Cucu! Stau eu acuma sa-i invat culorile de baza..ce-or mai fi si alea, am auzit termenul asta cand m-am uitat acasa la Kurama pe televizorul lui. Era vremea de culcare...SI EU TREBUIA SA LE FAC PATURILE DUPA CE SE SCULAU! Da ce sunt io, vere, femeia de serviciu? Ma rog, treaba asta nu mi-a convenit, unele cearsafuri erau ude...bleah! Prefram sa devin vopsitor de scara de canal decat asa! In sfarsit se carau acasa...a dat bunul Dumnezeu sa fie asa! Eu eram epuizata, m-am dus acasa la Kurama si el isi facea temele la chimie si se tot uita la trandafirul acela care cica se ofilise.Extenuata, am cazut drpt in pat si am adormit tun ( sper sa nu fi sforait prea tare, el a stat toata noaptea la birou, juca sah pe mess cu Hiei ).
23.04.200737.6KB

 
renee .... t potrivesti q yoko >  71.5%   ji q shuichii > 29.5% rezultate > cu cine va potriviti maiRenee .... t potrivesti q Yoko > 71.5% ji q Shuichii > 29.5%
09.02.200747.2KB
asta e fffffffff pozele preferateasta e fffffffff misto........ce zicetzi??????
10.05.200717.2KB
lucy/nyu din elfen meu:e parul mereu cu ea un arc cu sageti si e imbracata in alb so rosu^_^ :rotfl:Lucy/Nyu din Elfen lied? randul meu:e bruneta.are parul lung,poarta mereu cu ea un arc cu sageti si e imbracata in alb so rosu^_^ :rotfl:
04.03.200732.2KB
yapz, imi place dar prefer mai mult dak v-atzi putea skimba q al unui pers anime q cine atziyapz, imi place dar prefer mai mult patinajul.............. Intrebare: Dak v-atzi putea skimba infastisharea q al unui pers anime q cine atzi faceo??? :zzz: :zzz:
24.02.200732.3KB

 
de curand am constatat ca cei care pot canta sunt oameni magici pt prin ce canta daca e o mel maide curand am constatat ca cei care pot canta sunt oameni magici pt prin ce canta daca e o mel mai lenta cum imi place mie prin text si vocea artistului iti tranzmite un mesaj unic pe care numai adevaratii artisti o pot face
12.04.200719.2KB
e foarte e cel mai personaje foarte adevarat.........anime-girl-cool.....da naruto...frate e cel mai prost....!!!!
27.04.200732.2KB
a doua fata pirat...  :d my drawingsa doua fata pirat... :D
31.03.200718KB
doar mea) :zzz: full metal panic galleryDoar kaname(preferata mea) :zzz:
19.02.20077.8KB

 
oho, u q kouga din inuyasha :zzz:  :zzz:  :zzz: cupluri animeoho, ms.........p u q kouga din inuyasha :zzz: :zzz: :zzz:
27.02.200732KB
eu ascult numai of a down,the rasmus... si tot asa,dar si muzik  :d  :d dar trupa preferata?eu ascult numai rock:Evanescence,Avril Lavigne,Linkin Park,P.O.D.,Sistem of a down,The Rasmus... si tot asa,dar si muzik japoneza!!! :D :D
02.04.200720.4KB
:rolleyes:  :zzz: poze:rolleyes: :zzz:
15.04.200740.8KB
:rotfl:  :rotfl: sesshy si kagome ciudat nu? poze misto , pics:rotfl: :rotfl: sesshy si kagome ciudat nu?
04.03.200723KB

 
acum un cuvant pe care eu il :nod: fazanacum un cuvant pe care eu il ador....ZAPADA!!!!! :nod:
07.02.200736.4KB
nice pictures all of u! app , renee-sama nu ne cu acea picture d p ... cea cu pixul infipt in ochiNice pictures all of u! App , Renee-sama nu ne "delectezi" cu acea picture d p photobucket ... cea cu pixul infipt in ochi :rotfl: ?? Well , long time not seen! White anime girl
12.06.200744.1KB
sa layla :nod:  :rotfl:  :dinti:  :zzz: cupluri animesa vedem..........hmmm.......cu layla :nod: :rotfl: :dinti: :zzz:
07.02.200714.6KB
pai , ceparere sa am? k nu e ce vrea sa fie . este facut in franta si nu prea se potriveste cuPai , ceparere sa am? K nu e ce vrea sa fie . Este facut in Franta si nu prea se potriveste cu Revista noastra cu benzi desenate.
05.02.200718.8KB
InapoiInainte